AnaSayfa / Şile Yetkili Daylux Servisi

Şile Yetkili Daylux Servisi

Yetkili Daylux Servisi

Daylux Kombi cihazınız arıza verdiğinde bu arızanın en kısa zamanda tamir gerekmektedir. Eğer bu arıza hızlı bir şekilde onarılmazsa evinizin ısınması, sıcak su temini konusunda ciddi sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Kombinizin arızası durumunda kombi servisimiz uzman ekibimiz aracılığı ile kombinizdeki sorunun tespitini ve tamir işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir. Daylux Kombi Servisimizin çağrı merkezini aradığınız da karşılaştığınız problemi belirttiğinizde arıza müşterinin çözebileceği gibi ise çağrı merkezimizde görev alan personel yapmanız gereken işlemleri belirtmektedir. Karşılaştığınız arıza büyük bir arıza ise kombi servisimiz teknik personel yönlendirmektedir. Kombi servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini gerçekleştirir. Ardından kombi cihazınızdaki arızayı tamir etmek için gerekli işleme alır. Tamir işlemi sırasında eğer mekanik yada elektronik bir malzeme arızalı ise müşterinin onayı alınarak arızanın sebebi olan parça orjinal parça ile değiştirilir. Kombi cihazı hazır çalışır konuma getirilerek müşteriye teslim edilir. Kombi servisimiz acil onarılması gereken cihazlarda en kısa süre içerisinde hizmet veren personellerimiz randevu sırasına göre işlem yapmaktadır. Merkez Kombi Servisini tercih etmeniz durumunda çeşitli avantajlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Daylux Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının en önemli merkezi noktalarından biri olarak kabul edilen Maltepe ilçesinde faaliyete başlamış ardından İstanbul’un anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlerine 4 gezici uzman ekip ile Daylux kombi servisi hizmeti vermektedir.

Daylux Kombi Servisi

Daylux Kombi servisimiz acil onarılması gereken cihazlarda en kısa süre içerisinde hizmet veren personellerimiz randevu sırasına göre işlem yapmaktadır.Merkez Kombi Servisini tercih etmeniz durumunda çeşitli avantajlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Daylux Kombi Servisi adı altında faaliyet gösteren kişilerden hizmet almamanızı öneririz.Çünkü kimliği bilinmeyen vergi levhası olmayan , tekrar aradığınızda ulaşamayacağınız kişileri seçerek bütçeninize ve zamanınıza zarar verebilirsiniz. Daylux Kombi Servisimiz de görev yapan personellerimiz düzenli bir şekilde müşterimiz ile iletişimini kuvvetlendirebilmek için iletişim dersleri alırken, kombi konusunda özel dersler alırken , şirketimiz düzenli bir şekilde vergisini verirken bilinmeyenlerin tercih edilmesi düzgün işini yapan resmi herkesi üzmektedir. Tavsiyemiz bizi tercih edebilirsiniz bir diğer başka servisleri seçebilirsiniz. Lakin vergi mükellefi kişi ve şirketleri seçin. Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daylux Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz.

Daylux Merkez Kombi Servisimiz uzman teknik kadromuz , kombi servisi alanında müşterilerin karşılaştıklarını problemleri çözmektedir.Müşterimiz kombi servisimizin çağrı merkezini 7 gün 24 saat hizmet alabilir ve karşılaştıklarını sorunlarına çözümü konusunda yardımcı olacaklardır.

Daylux Kombi Servisi

Daylux Kombi servisimiz servis taleplerini kayıt altına almakta ve belirtilen adrese hızlı bir şekilde teknik servis yönlendirmektedir.Merkez Kombi servisimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmetlerde müşterimize uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.Kombi servisimiz teknik hizmet öncesinde ve sonrası tüketiciyi düşünen Türkiye’nin en önemli şirketleri arasındadır. Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında 2005 yılında faaliyete başladı ve tüm ilçe semtlerde şuan 12 gezici ekip ile hizmet vermektedir.Kombi Servisimizdeki araçlar tam donanımlı olup kombi cihazınızda meydana gelen arızaları hızlı bir şekilde çözebilmek için çalışmaktadır.

Kombi cihazınızda bir arıza meydana geldiğinde çağrı merkezimizi aradığınızda ilk olarak yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde müşteri temsilcimiz tarif edecektir.Eğer karşılaşılan problem müşterinin çözebileceği gibi değil ise kombi servisimiz hızlı bir şekilde en yakın teknik servis yönlendirmesi gerçekleştirecek.Uzman kombi servisimiz belirttiğiniz adrese ulaştığında ilk olarak kombi cihazının arızasını tespit etmektedir.Ardından kombinizin arızasını gidermek için gerekli çalışmalar yapacak.Eğer kombi cihazınızda karşılaştığınız problem kombi malzemesinden kaynaklı ise müşteri onayının ardından personelimiz tarafından değiştirilecektir. Her değiştirilen malzeme kombi servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Daylux Kombi Servisi

Teknik personelimiz müşterilerimize belirlenen standartların üzerinde tam teknik servis hizmeti sunmaktadır.Kombi servisimizde görev alan uzman kombi servis elemanlarımız özel olarak düzenli eğitimler verilmektedir.Eğitimlerde başarılı olamayan çalışanlarımız geri hizmet görevine alınmaktadır.Firmamız hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Daylux Kombi servisi seçerken mutlaka detaylı bir şekilde araştırın. Kombi servisini arayarak detaylı bilgiler edinin.Aklınıza takılan sorular için aşağıdaki iletişim numaralarından bizleri arayabilirsiniz.

Daylux Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daylux Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ