AnaSayfa / Şile Yetkili Daikin Servis

Şile Yetkili Daikin Servis

Yetkili Daikin Servis

Yetkili Daikin Servismizde kombi bakım hizmeti de verilmektedir. Kombi cihazınızın bakım zamanı geldiğine inanıyor yada kombinizin verimsiz bir şekilde çalıştığını gözlemliyorsanız mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Kombi bakımları kombi cihazının arızalanmaların önüne geçerek düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Aynı zamanda bakımı yapılan cihazların ömürleri uzar ve cebinizden gereksiz paraların çıkmasını engeller. Kombi Servisimize kombi arızası sebebi ile aradığınızda kombi servisimizin çağrı merkezinde görev alan arkadaşlar kombinizin ekranında karşılaştığınız arıza kodunu soracaktır. Bu arıza kodunu belirterek hızlı bir şekilde kombinize müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz. Kombi arızası için belirttiğiniz adrese gelen personellerimiz ilk olarak arızanın tespiti için işlemleri gerçekleştirir. Ardından kombinizde karşılaşılan arızanın giderilmesi için çalışma yapar ve problemi ortadan kaldırır. Problemin çözülmesi aşamasında kombi cihazının malzemesinden kaynaklı bir hata durumunda müşterinin onayı alınarak kombi malzemesinin değiştirilme işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen her bir parça Daikin Merkez Kombi Servisimiz tarafından 1 yıl güvence ile garanti altına alınır.

Yetkili Daikin Servis

Kombi Servisimiz İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olarak kabul edilen Maltepe ilçesinde 2015 yılında faaliyete başlamış ve anadolu yakasının tüm ilçe semtlerine hizmet vermeye başladı. Kombi servisimizde görev alan gezici ekip sayısı. Kombi servisimizde görev alan personellerimiz tüm ilçelere yayılarak gelen ilçeye göre teknik personel yönlendirilmesi yapılmaktadır.Kombi servisimizdeki personeller düzenli bir şekilde iletişim ve kombi eğitimleri verilmektedir.Temel amacımız kombi şirketimiz ile müşteri arasındaki iletişimi kuvvetlendirmektir. Kombi Servisi seçerken mutlaka servisin vergi levhası , ehil kişiler olup olmadığını kontrol ediniz.Aksi durumda size olmayan bir garantiyi veya hizmeti verdiğini söyleyerek sizden para almaya çalışabilir. Merdiven altı olarak kabul edilen servisler ile çalışmayınız.

Yetkili Daikin Servis

Kombi servisimiz vergi mükellefi olup bünyesinde bulunan her personelinin sigortasını ve maaşlarını düzenli bir şekilde yatırmaktadır.Tavsiyemiz kesinlikle bilinmeyen servisler ile çalışmayınız. Kombi servisimizi illa arıza yada kombi bakımı için aramanız gerekmiyor.Kombi konusunda aklınıza takılan sorular içinde kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Yetkili Daikin Servis hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daikin Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. Merkez Kombi Servisi İstanbul Anadolu yakasında bulunan müşterilerine daha verimli bir şekilde hizmet sunabilmek amacıyla tüm noktalara gezici teknik servis yerleştirmiştir.Kombi Servisi olarak petek temizleme , kombi bakımı ve kombi tamiri gibi hizmetler vermekteyiz.

Yetkili Daikin Servis

Kombi cihazınızda her hangi bir arıza ile karşılaştığınızda kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Kombi Servisimiz kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese gelerek karşılaştığınız arızayı gidermek için gerekli çalışmalara başlayacaktır.İlk olara kombi cihazında karşılaşılan arızanın tespitini uzman ekibimiz yapacaktır.Ardından arızanın giderilmesi için kombi servisimiz müdahale edecektir.Kombi tamiri aşamasında arızanın kombi malzemesinden kaynaklanıyor ise malzeme müşteri onayının ardından değiştirilecek.Her değiştirilen malzeme şirketimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.Kombi Servis personelimiz arızayı giderdikten sonra kombi cihazını çalışır vaziyette teslim edecektir. Kombi Servisi seçerken merdiven altı servisleri seçmemeye özen göstermelisiniz.Kombi cihazınıza zarar verebilir ve kombinize büyük zararlar verebilir.Halbuki kombi cihazınızı Merkez Kombi gibi yetkili bir servise teslim ettiğinizde kombiniz tamir işlemi süresince firmamız tarafından garantilidir.Kombinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir etmekte ve size öyle teslim etmektedir.

Yetkili Daikin Servis

Yetkili Daikin Servismiz vergi mükellefi olup çalıştırdığı her personelin düzenli bir şekilde maaşlarını ve sigortasını ödemektedir.Merdiven altı servislerin ise ne vergi den haberleri var ne de sigortadan . Kombi Servisi yılda 2-3 defa telefon numaralarını değiştirir ve sizin tekrardan ulaşmanızı engeller.Engellemenin nedeni ise kombi parçasına verdiği garantidir. Kombi cihazınız verimli çalışmıyor yada sık sık arıza veriyor ise kombi servisimize kombi bakımını mutlaka yaptırmalısınız.Kombi bakımı kombi cihazının gaz kaçağı, arıza , performans eksikliği gibi durumlarının önüne geçmek amacıyla periyodik bir şekilde yapılmalıdır. Daikin Merkez Kombi Servisi olarak kombi bakımını yaptırmanızı öneriyoruz. Daikin Kombi bakımı yapılan cihazların ömürleri uzamakta ve kombi cihazları performanslı çalışmaktadır. Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daikin Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ