AnaSayfa / Şile Yetkili Airfel Servis

Şile Yetkili Airfel Servis

Airfel Servis

Airfel Servis olarak petek temizleme hizmeti de vermekteyiz. Petek temizleme servisimizde siz değerli müşterimizin peteklerinin % 25 oranında daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Petek temizleme işlemi aynı zamanda doğalgaz faturasında düşüş sağladığı için mutlaka petek temizleme işlemini gerçekleştirin. Petek temizleme hizmeti firmamızdan almak istiyorsanız eğer mutlaka bizi arayın. Airfel Servis hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Airfel Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçeler ve mahallelere petek temizleme , Airfel kombi bakımı ve Airfel kombi arıza giderme hizmeti vermekteyiz. Her zaman en uygun hizmet alabileceğiniz kombi servisimiz,

Kombi arızası için kombi servisimizin çağrı merkezini aradığınızda kombi servisinde bulunan personellerimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelmektedir. İlk olarak kombinizdeki arıza tespit işlemi gerçekleştirilir. Bu tespit işleminin ardından kombiniz de tamir işlemine geçilir. Kombi cihazınızdaki arızanın sebebi kombinizde yer alan elektronik yada mekanik parça kaynaklı ise parça değişim için müşterinin onayı alınır ve parça değişim işlemi başlar. Değiştirilen kombi parçası kombi servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Airfel Servis

Kombi Servisi için gelen personellerimize düzenli kombi eğitimleri verilirken aynı zamanda iletişim dersleride verilmektedir. Asık suratla yapılan bir tamirat işlemi ortamın gerilmesine ve sorun olmayacak şeylerin sorun olmasına sebep olabilmektedir. Bu ve benzeri olumsuz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Merkez Airfel Servismizi seçerek ile sorunlarınıza keyifli bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. İstanbul’un anadolu yakasında tüm ilçe semtlerde şuan 5 gezici ekip ile hizmet vermektedir. Kombi Servisimizdeki araçlar tam donanımlı olup kombi cihazınızda meydana gelen arızaları hızlı bir şekilde çözebilmek için çalışmaktadır.

Siz değerli müşterimiz kombi cihazınız arızalandığında kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Airfel Çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlar size en yakındaki gezici teknik servisimizi yönlendirecektir.Yönlendirilen teknik servis personelimiz ilk olarak karşılaştığınız arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir.Ardından müşterimize kombi arızanın sebebi ve nedenlerini belirtir.Bu aşamadan sonra ise kombi cihazının karşılaştığı arızayı gidermek için personelimiz gerekli çalışmayı başlatır.Kombi cihazınızdaki arıza elektronik yada mekanik parçadan kaynaklı ise müşterinin onayı alınarak parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen her parça Airfel Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır.

7 / 24 saat danışabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet göstermektedir.Türkiye’nin en önemli kombi servisi şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.Airfel Merkez Kombi Servisimiz İstanbul’un kalbi olarak kabul edilen 2015 yılında kurulmuş ve anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet içerisindedir.Şirketimizde tüm ilçelerde faaliyet gösteren gezici 12 ekip mevcuttur.Ekiplerin kullandıkları malzemeler en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.Aynı zamanda her personelimiz özel eğitimlerden geçmektedir. Özellikle müşteri ile iletişimlerini kuvvetlendirmek amaçlı özel iletişim egitimleri verilmektedir.

Airfel Servis

Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar: Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana. Kombi cihazınız ani bir şekilde arızalanması durumunda kombi servisimizi arayarak çağrı merkezimizde arıza kaydı oluşturabilirsiniz.İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlere hakim olan kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gelerek öncelikle arızayı tespit edip ardından gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.Kombi servisimiz tüm kombi markaları ve modellerine hizmet vermekte olup tüm karşılaşılan arızaları gidermektedir. Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar: Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana.

Airfel Servis

Yukarıda değiştirilebilecek malzemeler ile tamir edilebilecek malzemeler detaylı bir şekilde belirtilmektedir.Aklınıza takılan soru var ise çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Airfel Merkez Kombi Servisi olarak petek temizleme hizmeti de vermekteyiz.Petek temizleme hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz peteklerinden %25 daha fazla ısı enerjisi sağlayacaklar. Petek temizleme makinelerimiz son teknoloji ürünleri olup piyasada olmayan kaliteli makinelerdir. Piyasadaki petek temizleme servisleri 2-3 saatte temizlerken bizim kullandığımız makineler kimyasalların etken olması sebebi ile 30-40 dk temizleme işlemini gerçekleştiriyor. Airfel Servis hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Airfel Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ