AnaSayfa / Şile Yetkili Airfel Servis

Şile Yetkili Airfel Servis

Yetkili Airfel Servis

Merkez Yetkili Airfel Kombi Servisi olarak kombi tamir ve bakımlarında, petek bakımlarında uygun servis ücreti ve 1 yıl garantili yedek parça ile hizmet sunmaktayız. Kombi Servisinde görev alan ekibimiz kombi alanında tecrübeli, eğitim belgeli ve son derece güvenilir uzmanlardan oluşmaktadır. Yetkili Airfel Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz. Yetkili Airfel Kombi tamiri ve Yetkili Airfel Kombi Bakımı gibi konularda en güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tamirat ve bakımlarını en iyi şekilde yapmaktır. Yetkili Airfel Merkez Kombi Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise petek temizleme işlemlerinin yapılmasıdır. Petek temizleme işlemi gerçekleştirilmesi durumunda evinizin ısınması daha verimli bir hal alacaktır. Aynı zamanda doğalgaz faturanızda büyük düşüşler meydana gelecektir. Yetkili Airfel Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombinizin ilk günkü gibi çalışmasını istiyorsanız eğer mutlaka kombinizin periyodik bir şekilde bakımını gerçekleştirin. Kombi bakımı yapılan cihazların hem kullanım ömrü 5-10 yıl arasında uzamaktadır. En önemlisi kombinizde eğer gaz kaçağı yada su kaçağı var ise bu tarz problemlerin önüne geçilmiş olacaktır.

Yetkili Airfel Kombi Servisi

Kombi Servisimiz ek olarak petek temizleme hizmeti de vermektedir. Kombi petek temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz faturanız da düşüşler yaşayabilir ve evinizde verimli ısı enerjisi elde etmiş olacaksınız. Petek temizleme hizmetimizde kullandığımız cihazlar piyasanın en iyisi kabul edilmektedir.Bu nedenle petek temizleme hizmetimiz cihazlarımızın kuvvetinden dolayı 20-30 dk arasında sürmektedir.Diğer firmalarda kullanılan cihazların temizleme süresi 2-3 saat’e kadar çıkmaktadır. Merkez Yetkili Airfel Kombi Servisini tercih ederek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Yetkili Airfel Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili Airfel Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Merkez Yetkili Airfel Kombi Servisi olarak, çalışmalarımıza başladığımız günden beri İstanbul Anadolu yakasında onurla hizmet vererek kombi arızalarını gidermekteyiz.

Yetkili Airfel Kombi Servisi

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve deneyimli teknik servis elemanlarımız ile ; en kaliteli şekilde kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz. Kombi Servisimizin çağrı merkezini aradığınız da karşılaştığınız problemi belirttiğinizde arıza müşterinin çözebileceği gibi ise çağrı merkezimizde görev alan personel yapmanız gereken işlemleri belirtmektedir. Karşılaştığınız arıza büyük bir arıza ise kombi servisimiz teknik personel yönlendirmektedir.Kombi servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini gerçekleştirir.Ardından kombi cihazınızdaki arızayı tamir etmek için gerekli işleme alır. Tamir işlemi sırasında eğer mekanik yada elektronik bir malzeme arızalı ise müşterinin onayı alınarak arızanın sebebi olan parça orjinal parça ile değiştirilir. Kombi cihazı hazır çalışır konuma getirilerek müşteriye teslim edilir.

Yetkili Airfel Kombi Servisi

Kombi cihazlarının düzenli bir şekilde kombi servisimiz tarafından kombi bakımları yapılmalıdır.Kombi yapılan cihazların ömürleri hem uzar hemde kombi cihazı daha verimli bir şekilde çalışmaya başlar. Merkez Yetkili Airfel Kombi Servisi tüm marka ve model kombi için teknik servis hizmeti vermektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe ilçesinde faaliyete başlamış ve tüm ilçe ve semtlere gece gündüz 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve mümkün olduğunca zamanında kombi arızalarına teknik destek vermeye gayret etmekteyiz. Hızlı kaliteli profesyonel bir teknik servis talep ediyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Yetkili Airfel Kombi Servisi

Onarımını yaptığımız kombi cihazlarını yazılı olarak kayıt altına almakta ve değiştirilen malzemeler bir yıl tarafımızdan garanti verilmektedir. Garantinin geçerli olması için servis fişinizi atmayınız arıza tekrarında sizden daha önce yapılan iş için belgenin gösterilmesi talep edilecektir. Siz değerli müşterimiz kombi cihazınız arızalandığında kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlar size en yakındaki gezici teknik servisimizi yönlendirecektir.Yönlendirilen teknik servis personelimiz ilk olarak karşılaştığınız arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir. Ardından müşterimize kombi arızanın sebebi ve nedenlerini belirtir.Bu aşamadan sonra ise kombi cihazının karşılaştığı arızayı gidermek için personelimiz gerekli çalışmayı başlatır. Kombi cihazınızdaki arıza elektronik yada mekanik parçadan kaynaklı ise müşterinin onayı alınarak parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen her parça Yetkili Airfel Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ