AnaSayfa / Şile HACILLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Klima Servisi

Şile HACILLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Klima Servisi

Şile HACILLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Klima Servisi

Yetkili Servis kullanıcılara Airfel klima bakım – montaj – de montaj (söküm) – arıza hizmetleri vermektedir. Airfel klima ile ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz veya klima durumuna göre yerinde sorununuzu hızlı bir şekilde çözmektedir. Eğer karşılaştığınız problem servis yerinde giderilemeyecek kadar büyük ise cihazınız Airfel Servisine getirilir. Tamir sonrası tüm testleri gerçekleştirilir ve adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Yetkili Şile Yetkili Airfel Klima Servisi olarak cihazınızın verimliliğini arttırmak , yıpranan parçaların değişimi ve gelecekte ortaya çıkacak arızaların önüne geçmek için bakım hizmeti çok önemli bir hizmettir . Her yıl belli aralıklarla yapılması gereken bakımı genellikle sonbaharda klima bakımı ise ilk ve son bahar mevsim geçişlerinde gerçekleştirilir. Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenir. Buda fazla enerji harcamanıza ve cihazın düşük verimde çalışmısına ek olarak kabarık faturalara neden olmaktadır.

Piyasada uzmanlığı eğitim sertifikaları ile belgelenmemiş kişiler tarafından yapılan işlemler cihazda tamiri mümkün olmayan büyük arızalara ve patlama, gaz sızıntısı gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır. Bu sebeple – klima bakımı ve tamiri gibi hizmetleri mutlaka Yetkili Servise mutlaka yaptırın.
Şile Yetkili Airfel Klima Servisi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet vermektedir. İstanbul’un anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir şekilde Airfel Servisi hizmeti vermektedir.

Klima ve lerde meydana gelen arızalarda Airfel Servisimize arıza kaydı bırakmanız gerekmektedir. Arıza kaydını inceleyen Airfel servis teknisyenleri belirttiğiniz adrese hızlı bir şekilde yönlendirilmektedir. Airfel Servisimiz ilk aşamada cihazınızda meydana gelen arızanın tespitini gerçekleştirir. İkinci aşamada ise cihazınızda meydana gelen arızayı tamir işlemini gerçekleştirir. Bu aşamada eğer cihazınızın mekanik yada elektronik malzemelerinden biri arızalı ise belirtilen parça değiştirilmeden önce müşterimizin onayının ardından parça değiştirilir. Garanti haricinde Değiştirilen her parça firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. Şile Yetkili Airfel Servisi ne klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz .

Yetkili Airfel Ataşehir – Beykoz – Çekmeköy – Kadıköy – Kartal – Maltepe – Pendik – Sancaktepe – Şile – Sultanbeyli – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar Airfel Yetkili Klima Servisi

cihazınız ani bir şekilde arızalanması durumunda Yetkili Airfel servisini arayarak çağrı merkezimizde arıza kaydı oluşturabilirsiniz. İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlere hakim olan servisimiz belirttiğiniz adrese gelerek öncelikle arızayı tespit edip ardından gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir. Airfel servisimiz tüm klima markaları ve modellerine hizmet vermekte olup tüm karşılaşılan arızaları garantili olarak gidermektedir. Airfel arızası için servisimizin çağrı merkezini aradığınızda servisinde bulunan personellerimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelmektedir.İlk olarak kombinizdeki arıza tespit işlemi gerçekleştirilir. Bu tespit işleminin ardından kombiniz de tamir işlemine geçilir. cihazınızdaki arızanın sebebi kombinizde yer alan elektronik yada mekanik parça kaynaklı ise parça değişim için müşterinin onayı alınır ve parça değişim işlemi başlar. Garanti haricinde Değiştirilen parçası servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Aklınıza takılan soru var ise çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Şile Yetkili Airfel Servisi olarak petek temizleme hizmeti de vermekteyiz.Petek temizleme hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz peteklerinden %25 daha fazla ısı enerjisi sağlayacaklar.Petek temizleme makinelerimiz son teknoloji ürünleri olup piyasada olmayan kaliteli makinelerdir.Piyasadaki petek temizleme servisleri 2-3 saatte temizlerken bizim kullandığımız makineler kimyasalların etken olması sebebi ile 30-40 dk temizleme işlemini gerçekleştiriyor.

klima servisi hizmeti veya bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Airfel Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ