AnaSayfa / BUCAKLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Servis

BUCAKLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Servis

BUCAKLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Kombi Servisi

BUCAKLI MAHALLESİ Yetkili Airfel Kombi Servisimiz bünyesinde çalışan teknik personellerimiz ve elemanlarımız siz değerli müşterilerimiz için belirli bir eğitimden geçmiş ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla her geçen gün daha çok çalışmaktadırlar.Kombi Servisimiz siz değerli müşterimiz ile daha iyi iletişim kurabilmek için iletişim eğitimleri verilmektedir. Airfel Yetkili Kombi Servisi olarak her geçen gün zirveye adım adım tırmanıyor ve sizlere hizmet vermiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Yüksek kalite standartları kanıtlanmış servisimiz kombi bakımı , kombi tamiri , petek temizleme hizmetini kendi bünyesinde oluşturduğu güçlü servis teşkilatıyla tüketici memnuniyetine son derece önem vermektedir. Airfel Kombi Servisi her geçen gün kombi servisi alanında biraz daha ustalaşıyor kazandığımız tecrübeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca biliyoruz ki teknik servis hizmeti sunmak ciddiyet ister.Kombi Servisimiz olarak biz bu ciddiyetimizi hiçbir zaman kaybetmedik ve işimizi gayet ciddi, başarılı, güler yüzlü, eğitimli uzman kadromuz ve personelimiz ile yıllardır alanında sayılı firmalar arasında yer aldık .

Airfel Kombi cihazlarının arızalanmasının bir diğer nedeni ise müşterinin kombi cihazının belli periyodik zamanlarda yapılması gereken kombi bakımını kombi servisine yaptırmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle kombi bakımı mutlaka yaptırmalısınız. Kombi bakımı yaptırdığınız zaman kombinizin ömrünü uzatmış ve aynı zamanda evinizde verimli bir ısı enerjisinden yararlandığını gözlemleyeceksiniz.

Kombi Servisimizi arıza kaydı bırakmanız durumunda kombi servisimizdeki personeller size en yakın gezici ekibi yönlendirecektir. Yönlendirme işleminin ardından ilk olarak kombi cihazınızdaki arızanın tespiti gerçekleştirilecektir. Bu aşamadan sonra kombinizde arızalı parçanın değiştirilme işlemi gerçekleştirilecektir. Bu aşamada parçanın değiştirilme işlemi gerçekleştirilmeden önce müşteri onayı alınmaktadır. Her değiştirilen parça firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .

Yetkili Airfel Kombi Ataşehir – Beykoz – Çekmeköy – Kadıköy – Kartal – Maltepe – Pendik – Sancaktepe – Şile – Sultanbeyli – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar Airfel Yetkili Kombi Servisi – 

Airfel Yetkili Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz.

Airfel Yetkili Kombi Servisi

Airfel Kombi cihazınızda ani bir şekilde arıza meydana gelmesi durumunda kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeden önce mutlaka kombinizin lcd ekranında yazan arıza kodunu bir yere not etmeyi unutmayın. Çünkü müşteri temsilcimiz ona göre uzman kombi servis elemanlarımızı yönlendirmesini gerçekleştirecek.Kombinizdeki arızanın nedeni su seviyesinin düşüklüğü gibi basit kullanıcı hatası ise müşteri temsilcimiz siz değerli müşterimize yapmanız gerekenleri belirtecektir. Aksi durum olması durumda belirttiğiniz noktaya en yakın teknik servis elemanlarımız hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Kombi servisimiz belirtilen adrese ulaştığında ilk olarak kombi cihazındaki arızanın tespitini gerçekleştirecektir.Bu aşamadan sonra kombi cihazının tamir aşamasına geçilecektir.Bu aşamada eğer kombi cihazının bir malzemesi arızalandığı ise ve tamir edilemiyor konumda ise müşteri onayı alındıktan hemen sonra parça değişim işlemi gerçekleştirilir.Her değiştirilen parça kombi servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Airfel Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kombi cihazınızı verimli bir şekilde ve doğalgaz faturasının yüksek gelmesini istemiyor iseniz eğer kombi bakımı ve petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.İkisi birlikte alınması durumunda özel indirimler yapılacaktır.

Airfel Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ