AnaSayfa / Beykoz Petek Temizleme Servisi

Beykoz Petek Temizleme Servisi

İşyerlerimizde ve evlerimizde kullandığımız kalorifer tesisatı yıllık olarak periyodik bakıma ihtiyaç duyar. Aksi durumda ısıtma işleminde % 30 oranında verim kaybı olacaktır. Kombi peteklerinizin içerisinde yer alan suyun belli bir zaman sonra kireç oluşması ve tıkanmalar meydana gelecektir. Vanada ve borular da meydana gelebilecek tıkanmalar suyun rahat bir şekilde dolaşmasını engellecek ve peteklerin ısınmasını engellecektir. Suyun kireçli oluşmasının dışında ,borularda oluşan tortular ve çamurların birikmeside tıkanıkların oluşmasına neden olacaktır. Böyle bir durumda peteklerin bir kısmı ısınacak bir kısmı tıkanma nedeniyle ısınamayacaktır. Bu gibi nedenlerden dolayı petek temizleme hizmeti oldukça önemlidir. Günümüzde birçok kombi kullanıcısı gerekli özeni göstermediği için kombilerinden yeterli ölçüde verim alamıyor ve kombileri yüksek derecelerde ısıtmaya çalışıyorlar ve doğalgaz faturaların yüksek gelmesine neden oluyor. Beykoz Petek temizleme hizmeti alınması durumunda yapılan temizleme işlemi sayesinde % 20 oranında tasarruf sağlanıyor.

Beykoz Petek Temizleme Servisi

Hem bireysel kombi kullanıcıları hem de merkezi kalorifer sistemleri kullanan kişiler petek temizleme servisi hizmeti alması durumunda enerji kaybıda en aza inecektir . Kombi tesisat temizliğinde kullanılan malzemelerin petek temizlemeye uygun olması oldukça önemlidir. Öyleki petek temizliğinde kullanılan kimyasalların petek içerisinde yer alan akışın tam anlamıyla sağlanması gerekmektedir. Kalorifer sistemine zarar vermeden verimli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Beykoz Temizleme Servisi

Kalorifer tesisatında kullanılan malzemelerin ruz ruhu, cam sil, antifriz gibi maddeler kullanılmamalıdır. Petek temizleme hizmetinden yararlandığınızda kalorifer ve kombinizin ömrünü uzatacaksınız. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılan petek içerisinde su boşaltma, tekrar su doldurma işlemi yapılsa bile peteklerin ve tesisatın içerisinde tortular ve tıkanıklar kalacaktır. Bu durumu çözmek için özel geliştirip petek temizleme makineleri kullanılmalıdır .

Petek temizmele işlemini kış gelmeden mutlaka yaptırmalısınız. Yaptıracağınız petek temizleme hizmeti sayesinde hem ısınma problemlerinizi ortadan kaldıracaktır. Hem de doğalgaz faturalarınızın daha az geldiğini göreceksiniz .

Kombi petek temizleme servisimiz hakkında detaylı bilgi almak için tel numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. İstersenizde aklınıza takılan sorular var ise detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi petek temizliği ne zaman yaptırılmalıdır : Evinizin ısınmasını sağlayan radyatör(petek) temizliğinin her 2 yılda düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bu sayede hem faturalarınızda düşüş meydana gelecektir hem de verimli ısı enerjisi elde edeceksiniz.

Radyatör ( Petek) Temizliğini Ne Zaman Yaptırmalıdır

Beykoz Petek temizleme işlemi düzenli bir şekilde her 2 yılda yaptırılması gerekmektedir. Bu sayede doğalgaz faturası cep yakmayacaktır.

Niçin Petek Temizleme İşlemi Yaptırmalıyım

Petek temizlemenin yaptırılmasının en büyük sebepleri arasında radyatör tesisatın tıkanması ve bunun neticesinde boru çaplarında daralma meydana gelmesidir.Kombi kullanıcılardan sık sık duyulan kombi petekleri az ısınıyor şikayetinin en önemli sebebi temizlik yapılmamasıdır. Bu vb sorunlar yaşamak istemiyorsanız eğer mutlaka petek temizliği yaptırın. Aksi durumda filtrenin tıkanması gibi nedenler peteklerin alt kısımların ısınmamasına ve % 40 oranında enerji sarfiyatına neden olmaktadır.

Beykoz Petek Temizleme Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Acarlar Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Akbaba Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Alibahadır Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Anadolu Hisarı Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Anadolu Kavağı Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Anadolufeneri Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Baklacı Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Bozhane Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Cumhuriyet Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Çamlıbahçe Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Çengeldere Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Çiftlik Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Çiğdem Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Çubuklu Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Dereseki Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Elmalı Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Fatih Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Göksu Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Göllü Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Görele Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Göztepe Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Gümüşsuyu Mahallesi Petek Temizleme Servisi – İncirköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi – İshaklı Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Kanlıca Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Kavacık Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Kaynarca Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Kılıçlı Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Mahmutşevketpaşa Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Merkez Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Ortaçeşme Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Örnekköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Öyümce Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Paşabahçe Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Paşamandıra Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Polonez Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Poyraz Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Riva Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Rüzgarlıbahçe Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Soğuksu Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Tokatköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Yalıköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Yavuz Selim Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Yeni Mahalle Mahallesi Petek Temizleme Servisi – Zerzavatçı Mahallesi Petek Temizleme Servisi –

Kombi Tesisat Yıkama Kampanyası

Evimizde yada iş yerimizde bulunan kombiler kışın oldukça önemli konumdadır. Önemli yere sahip olan böyle cihazlara karşı düzenli bakım yaptırılmalıdır. Biz kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimi düşündük ve çeşitli kampanyalar yapmaya karar verdik.

Beykoz Petek temizleme işlemi yaptıran tüm müşterilerimize % 30 oranında indirim uyguluyor ve 80 tl olan kombi bakımımız siz değerli müşterilerimize hediye ediyoruz.

Beykoz Kombi petek temizleme kampanyamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli müşterimiz tüm bilgilere bu sayfadan ulaşmanız mümkündür. Merkez kombi servisi olarak kombi bakımı ve kombi arızalarında hep yanınızdayız. Bünyemizde bulunan petek temizleme servisimize yeni son teknoloji petek temizleme makineleri ile siz müşterimizin karşısına kampanyalar ile karşınızdayız. Kombi petek temizleme hizmetinden yararlanmak isteyen ev ve iş yeri kullanıcıları makalemizi dikkatli bir şekilde incelesinler.

Beykoz Petek Temizleme Kampanya Detayları

Kombi peteklerini yıkatmak isteyen müşterilerimize % 30 indirim imkanı sunuyoruz.

Radyatörlerini yıkatmak isteyen ve kombisine bakım yaptırmamış kullanıcılarımıza kombi bakımı ücretsizdir. Kampanyamız evin içerisinde yer alan kalorifer adedine göre değişiklik göstermektedir. Kombi peteklerinize mutlaka düzenli bir şekilde yıllık bakımlarını yaptırmalısınız. Aksi durumda doğalgaz faturasında istenmeyen rakamlar ile karşılaşabilirsiniz. Ek olarak yukarıda belirttiğimiz kampanya ile hem ısınma probleminiz ortadan kalkacak hem de doğalgaz faturanızda indirim ile karşılaşacaksınız. Daha detaylı bilgiler için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Evlerimizin ısınmasını sağlan kombi’nin parçası olan petekler evin çeşitli noktalarına konarak odaların sıcak olmasını sağlamaktadır. Kombi petekleri ızgara görünümde yapılara sahip olmasına rağmen peteklerin kullanılsın ya da kullanılmasın evin içerisinde yer alan toz ve akarlar nedeniyle tıkanmalara neden olur. Bu oluşan tıkanıkların ısınmaya engel olduğu gibi kirli havanın ortaya çıkmasına da zemin hazırlamaktadır.

İş yerimiz de yada evimizde bulunan kombinin bakımı yapılmasının yanında mutlaka radyatör petek temizleme işleminin de yapılması gerekmektedir. Kombi peteklerinin kullanımlarına bağlı olarak bir çok tıkanma ve ısı yaymama nedeni mevcuttur. Başlıca nedenlerinin başına kirli ve kireçli suyun olması, çamurlaşma etken olarak gösterilmektedir. Petek temizliğin yapılmaması durumunda peteklerin ve tesisatın çürümesine neden olacağı gibi arızalara da neden olmaktadır. Bu durum da peteklerin ve tesisatın yenilenmesine kadar gitmektedir.

Beykoz Petek temizleme işlemini 2 yılda defa yaptırsanız bile peteklerinizden kirli suyun çıkışına inanamayacaksınız. Çıkan su simsiyah olarak tahliye edildiğinde peteklerinizde bulunan kirli su temizlendiği anlamına gelmektedir. Petek temizleme işlemini tavsiyemiz kış ayına girerken yaptırmanız oldukça idealdir. Kombinizin yıllık periyodik bakımlarını gerçekleştirdiyseniz ve kombi petek temizleme işlemini gerçekleştirmediyseniz bakım konusunda yarım işlem yaptırdığınız anlamına gelir. Bu durum da ısınma problemi yaşayabilir ve ısı verim kayıplarına neden olmuş olursunuz.

Beykoz Petek Temizleme Servisi

Beykoz Kombi petek temizleme işlemleri için gelen konusunda uzman teknik personelimizin getirdiği petek temizleme makinesi ile birlikte bir kaç dk içerisinde tesisatınızda bulunan kirli suyun temizleme işlemini gerçekleştirecek. Evinizde petek adedine göre petek temizleme işlemi zaman alacağı için ortalama olarak 40-50 dk arasında sürmektedir.

Petek temizleme işlemini yaptırmazsanız emin olun bulunduğunuz mekanınız yeterince ısınmayacak ve eksik kalacaktır. Bu durumda ekstra bir enerji maliyetine neden olacak ve bütçenize zarar vermiş olacaksınız. Halbuki kombi bakımı ve kombi petek temizleme işlemi sayesinde cebinizden gereksiz doğalgaz fatura parası çıkmamış olacaktı.

Beykoz Petek temizleme işleminin en önemli aşamalarından biri olarak kabul edilen sıcaklığın kalıcı bir konumda olmasıdır. Evinde ve iş yerinde kombi kullanan herkes petek temizleme hizmeti için bizleri arayabilir. İsteyen müşterilerimiz ise akıllarına takılan soruları çağrı merkezimize sorarak bilgi alabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman aralığında petek temizleme ve kombi bakımı gibi konularda destek alabilirsiniz.

Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk

Kombi peteklerinizin bir kısmı soğuk bir kısmı sıcak ise radyatör peteklerinizden hava almayı deneyebilirsiniz. Hava alma işlemi gerçekleştirmenize rağmen başarılı olamadıysanız eğer merkez kombi servisi olarak siz değerli müşterimize çeşitli önerilerde bulunmak istiyoruz.

Kombi petek tesisatınızdaki filtre tıkalı olabilir. Cihazınız yanlış ayarda olabilir. Yada cihazınızın sıcak su ile soğuk su ayrıştırmasında aksamalar olabilir. Kombinize yakın kombileri kapatmanız durumunda uzakta yer alan kombi peteklerine daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Kalorifer tesisatınızda tıkanıklı meydana gelmiş olabilir. Bu durumda mutlaka Petek Temizleme servisimizi aramalısınız. Kombi petek temizleme hizmetimizde özel cihaz ve özel kimyasal maddeler kullanarak tesisatınızda bulunan peteklerin verimli bir şekilde yanmasını sağlıyoruz. Petek temizleme hizmeti alan müşterilerimiz petek temizleme denildiğinde sadece radyatör ve petek temizleme hizmeti olarak algılamaktadır. Halbuki petek temizleme aşamasında kombinin eşanjörü ve tesisat borularıda temizlenmektedir. Radyatör yani petek temizleme hizmetimizi siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz her 2 yılda düzenli bir şekilde yaptırmalıdır. Temizleme işlemini gerçekleştirme aşamasında petek ve tesisat için özel olarak hazırlanmış özel kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

Kullandığımız makineler piyasada bulunan en yüksek ve en güçlü makineler olduğundan dolayı temizleme işlemimiz 30 dk ile 45 dk arasında değişmektedir. Temizleme işleminin hemen ardından tesisatın su ile durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra kombinizin su ayarlarını ve peteklerinizin havası alındıktan sonra petekleriniz kış ayına hazır olmuş oluyor. Bu sayede ısınma probleminiz ortadan kalkmış olacak ve oluşan ısıyı verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Beykoz Petek Temizleme Servisi

Tekrar belirtmekte fayda var. Peteklerinizin alt kısmı soğuk ise petek temizleme işleminin vakti gelmiş demektir. Peteklerinizde oluşan çamur ve pisliklerden kurtarmak için mutlaka bakım yaptırın. Bu sayede doğalgaz faturasında % 20 oranlarında düşüş yaşayacaksınız. Petek temizleme servisi olarak kullandığımız kimyasal maddeler ve kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Mutlaka bizim ile iletişime geçerek bakımlarınızı yaptırın .

Beykoz Petek temizleme servisimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşarak petek temizleme hizmeti almak için 0532 056 4 376 – 0216 376 4 376 numaralarını arayarak hizmet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda petek temizleme servisimiz konusunda aklınıza takılan sorular var ise hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ