AnaSayfa / AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Airfel Kombi Çalışmıyor

Kombiniz çalışmıyorsa aşağıda verilen basamakları sırası ile kontrol ediniz. Cihaz yine de çalışmıyorsa arıza tespiti ve çözümü için kombi servisini arayınız…

Airfel Kombi çalışmıyor ise;

1) Kombinin elektrik düğmesi (açma/kapama) düğmesi kapalı konumda olabilir veya cihazın bağlı olduğu sigorta kapalı olabilir kontrol ediniz…

2) Kombi içindeki su seviyesi yetersiz olabilir

birçok kombi modelinin çalışması için cihazın içinde yeterli basınçta su olması gereklidir.

Kombi çalışmıyor ise kombinizin çalışması için gereken 1,5 bar su basıncının cihazda olmamasından kaynaklanabilir, öncelik ile cihazın bar seviyesi kontrol edilmeli eğer bar seviyesi 1 barın altında ise cihaza 1,5 bara kadar su takviye edilmeli. Su ilave edildikten sonra sorun giderilmediyse kombi teknik servise arıza kaydı oluşturmalısnız…

3) Gaz vanası kapalı olabilir. Cihaza gelen doğal gaz tesisatındaki vanaları kontrol ediniz.

4) Kombi belli bir neden den dolayı hata/eror vermiş olabilir cihazınıza (R) reset attıktan sonra tekrar deneyiniz sorunun çözülmemesi halinde kombi teknik servisini arayıp arıza kaydı bırakınız…

5) Mod tuşunun pozisyonuna bakınız (0) kapalı/off konumundaysa (1) açık/on konumuna alınız ya da kalorifer modunda olup olmadığını kontrol ediniz, sorunun giderilememesi durumunda servisimizi arayınız

  1. Kombi pilot ateşlemeli ise pilot alevini kontrol ediniz.
  2. Kombi açma ve kapatma kontrol anahtarı kapalı konumda olabilir kontrol ediniz
  3. Kombinizin gaz vanası ve ya doğal gaz ana giriş vanası kapalı olabilir kontrol ediniz
  4. Eski kombi modelleri hariç öncelik ile kombi su basıncının 1,5 bar olup olmadığını kontrol ediniz
  5. Kombinizin gaz vanası kapalı iken çalıştırmaya çalıştıysanız kombi arızaya geçmiş olabilir, kombiye reset atın eğer bir değişiklik olmaz ise kombi servisini çağırın
  6. Kombiniz çalışmıyor ise öncelikle kombinizin bağlı olduğu enerji kaynağını kontrol ediniz

Bütün bu adamlarda başaralı olamadıysanız kombi servisini arayınız.

Airfel Kombi Çalışmıyorsa Yapılacaklar

Sıcak Su Çalışıyor Kalorifer Çalışmıyor: Bu durum fark edildiğinde ilk olarak kombinin bağlı olduğu sigortadan elektrik kontrolünün yapılması gerekiyor.

Yine aynı şekilde doğal gaz vanasının açık olup olmadığı da denetlenmelidir. Kombi üzerinde yer alan kış konumu ve sıcak su konumu ikisi birlikte aktif durumda olmalıdır. (Bazen gözden kaçan ufacık ihmaller yüzünden kullanıcı kombisinin çalışmadığını düşünür.)

Bunun dışında radyatörlerin açık olup olmadığı da denetlenmelidir. Radyatörlerin en az 3 tanesi açık durumda olmalıdır ki, kombi verimli bir şekilde çalışıyor olsun.

Son olarak her şeyin çalıştığından emin olduktan sonra kombiyi resetlemeyi denemelisiniz. Kombi reset tuşu “R” harfi ile ya da üzerinde şimşek resmi olan bir butonla gösterilmiş olabilir. 3 kere resetlemeyi denedikten sonra halen kaloriferler çalışmıyorsa, bu sorunun bambaşka bir durumdan kaynaklandığını gösterir.

Bundan sonrasını kullanıcı değil, işinde uzman profesyonel bir ekip yani Airfel kombi arıza servisi halletmelidir.

Airfel Kombi Çalışmıyor Ne Yapmalıyım ?

Kombi çalışmıyor ise, teknik servis çağırmadan önce su basıncı, elektrik ve gaz vanası kontrolleri yapılmalı, arıza olasılığı gözlenmelidir. Kombiler su, gaz ve elektrik sistemlerinin birlikte çalıştıkları karmaşık aletlerdir. Soğuk kış aylarında ortamın ısıtılmasını sağlar ve ayrıca ortama sıcak su temin ederler. Ancak, bakımsızlık veya zamanla parçalarda meydana gelen aşınma dolayısıyla kombilerde bazı sıkıntılar görülebilir. Bu sorunlar yüzünden kombi kimi zaman tam verimle çalışmaz ya da tamamen durur. Sebep ne olursa olsun bu iki durumda da ısı kaybı yaşanır ve aynı zamanda para kaybedilir. Kombilerin çalışmama durumuyla ilgili birkaç farklı durum olabilir; örneğin kombiden sıcak su gelirken, kaloriferler çalışmaz ya da kombi tamamen sıcak su vermez. Bu tip durumlarda en doğru yol kombi servisini çağırmaktır. Ama Airfel kombi servisini çağırmadan önce evde kontrolü kapılması gereken birtakım durumlar da vardır.

Airfel Kombi Sıcak Su Vermiyor durumunda yukarıda anlatılan işlemlerin hepsi denenmelidir. Ayrıca tesisat borularının açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kombinin altından bulunan vanalar:

Kalorifer gidiş hattı

Kullanım suyu çıkış borusu

Doğalgaz borusu

Kullanım suyu giriş hattı

Kalorifer dönüş hattı

Bu borulardan sol taraftaki 4 ve 5.nin üzerindeki vanalar açık olmalıdır. Son olarak yine resetleme denenmelidir. Tüm işlemlerin ardından kombi halen çalışmıyorsa sorun mutlaka kullanıcının çözemeyeceği kadar detaylı ve hassastır. Kombi servisi çağrılmalıdır. Kullanıcının cihazın içine müdahale etmesi doğru değildir.

Airfel Kombi Ateşleme Sorunu

Kombi ateşleme yapmıyorsa doğalgaz kombiye ulaşmıyor olabilir. Çünkü gazın olmadığı durumlarda ateşleme olmaz. Aynı şekilde gazın kombiye ulaşmasıp ulaşmamasını sağlayan vanalarda bir arıza da kombinin ateşleme yapmasını önler. Bu arızalar kombi servisi tarafından giderilir.

Kombiler elektronik kartlarla kontrol edilir. Bunlar kombinin beynidir. Bu sebeple elektronik kartta yaşanabilecek problem ateşlemeye izin vermez.

Kombilerin çalışması için belli basınç aralıklarında olması gerekir. Kombi su basıncı 1 barın altına düşerse kombi ateşleme yapmayabilir.

Kombi fan motorları kombi içerisindeki havanın sirkülasyonunu sağlar. Kombi fan motorunda meydana gelebilecek sorunlar nedeniyle gerekli hava değişimi sağlanamazsa kombi ateşleme yapmayabilir.

Bacalar kombiler için önemlidir. Zamanla ihmalden kaynaklı ve bakımsızlıktan dolayı bacalar pisliklerle tıkanabilir. Bu durumda baca çekişi fazlaca düşer ve kombi ateşleme yapmayabilir. Yine filtrelerin de kontrol edilmesi gerekir.

Airfel Kombi Çalışmıyor İse Kombi Servislerinin Önemi

Öncelikle kombinin periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Periyodik bakımlar sayesinde bu tip sorunların yaşanmadan önlenebilmesi mümkündür.

Şebeke hattından gelen kireç, toz ya da kirler cihazın çalışmasını engelliyor olabilir. Aynı şekilde bu pislikler zamanlar peteklerde çamurlaşmaya ve tıkanmaya da sebep olur.

Kombi bakım ya da arızaları için eve gelen servislerin kullandığı parçaların kalitesiz ürünler olması sökülüp takılan parçaların tam olarak oturtulamaması gibi profesyonel olmayan davranışlar yüzünden kombi zamanla sorunlar yaşatabilir.

Kombi Çalışmıyor Kırmızı Işık Yanıyor

Kombi çalışmıyor durumlar arıza geçiyor ve kırmızı ışık yanıyorsa bize bir uyarı da bulunur. Kullanmakta olduğumuz kombi modeline göre, resetleme yaparak kırmızı ışık yanmasından kombi arızasını kurtarmaya çalışmalıyız. Su basıncını ve gaz vanalarını kontrol ederek kombi çalışmama arızasını gidermeye çalışır. Olmuyor ise kombi servisi çağırmak sureti ile sorunu giderme yolunu seçeriz.

Airfel Kombi Çalışmıyor sebepleri nelerdir

Kombi gaz vanası açık mı kapalı mı? ( gaz borusu ile aynı hizada olmalıdır.)

Kombi su basıncı yeterli seviye demi? (1-2 bar arası normal sayılır)

Elektrik şalteri açık mı kapalı mı? (kombi şalteri yukarıda olmalıdır)

Kırmızı ışık yanıp sönüyor mu (evet ise reset yapınız) (R harine basınız ya da çeviriniz)

Kombi çalışmıyor ise öncelikle doğal gaz vanaları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederek, neden çalışmadığı ile ilgili küçük arıza tespitleri çok faydalı olabilir. Kombi çalışmama sebepleri çoğu zaman arıza ve tamir gerektiren, bakım sonrası yedek parça değişimi uygulaması ile sonuçlanır. Bu anlamda orijinal yede parçası ve markanın yetkili servisi ile çalışmak son derece önemlidir. Yine de aynı kalitede hizmet veren özel servisler de kombi çalışmama ve diğer arıza durumları için her zaman yardımcı olabilirler.

Kombi arıza yaptığında, çoğu zaman çalışmaz ya da benzer başka sorunlar ortaya çıkarabilir. En çokkombi çalışmıyor gibi arızalar kış ayları ve ısınma ve sıcak su ihtiyacının en yoğu olduğu dönemlerde çıkar, çünkü yıl boyunca en çok bu zamanlarda kombi daha fazla performans göstermek zorundadır. Hem kalorifer hem de sıcak su ihtiyacını yıl boyunca kesintisiz ve uzun yıllar boyunca hizmet verilmesi cihazın kalitesine bağlı bir o kadar da bakımlı olması önem taşımaktadır.

Teknoloji ve özellik sayısı arttıkça paralel olarak arızalar da sıklaşmaktadır. Elektronik fazlalaştıkça konfor artabilir, ancak bunun yanında beraberinde bir takım kolay arıza ve kombi çalışmıyor gibi durumlarda beraberinde gelir. En sık karşılaşılan, elektrik gidip gelmesi sonucu kombi elektronik kart arızası sonucu kombinin çalışmadığı ve servis gerektirdiği gibi durumlardır.

Airfel Kombi Çalışmıyor Nedenleri Nedir ?

Kombi arıza yaptığı zaman çalışmıyor olabilir, hatta bazen çalışıyor ve duruyor da olabilir. Sorun her ne olursa olsun, öncelikli olarak kombinin su basıncının az olup olmadığını gözlemekte yarar vardır. Tam sınırda ve çalışmasına engel teşkil edebilecek düzeyde basınç seviyesi kombi çalışmama sorunu yaratabilir. Ancak Airfel teknik servis tarafından tamir gerektirecek düzeyde durumlar da söz konusu olabilir.

Örneğin zamanla aşında sonrası ve kendiliğinden ömür bitmesi nedeni ile devridaim pompası eğer bozulma yaptıysa, ya da fan motoru arızası ve ya siviç mekanizmalarında bir tutukluk yaşanırsa kombi çalışmıyor neden diye sorarak ederiz. İşte tam bu nokta da tespiti sonrası gelen kombi servisi personeli size kombi arızası ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Öngörülmesi zor olan ve kombi başında görülmeyen çalışma ya da bazen çalışmama gibi durumlar servisleri tespit konusunda zorlayabilir. O zaman da teknik ekip sizden bazı bilgiler almak isteyebilir. Mesela kombi ne zamandır bu şeklide tutarsız çalışma göstermeye başladı, aniden mi bu arıza medyana geldi, elektrik sorunu yaşadınız mı, gibi bazı bilgiye ihtiyaç olmaktadır.

Airfel Kombi Çalışmıyor Kırmızı Işık Yanıyor

Bu tarz olası kırmızı ışık yanması ve kombi çalışmıyor olduğu durumlarda gaz vanaları açık ise kombiye reset atmayı deneyiniz. İkaz lambası ateşleme ile ilgili bir aksaklık olduğunu gösterir ve kombi yanmaz. Ancak kullanıcı olarak sizlerin minik müdahaleleri sonucu düzel olmuyorsa, hemen bir kombi servisi çağırarak sorun için destek almalısınız. Belki basit belki de önemli bir arıza olsun, servisler kırmızı ışık yanması ve çalışmamasına neden olan sorunu en kısa sürede gidereceklerdir. Her marka kombinin kendine has arıza ve bazı kronik problemleri olabilir. En sağlıklı bilgiler Airfel servislerinden alınabilir.

Kombinin Çalışmasına Engel Olacak Olası Arızalar

Kombi beyin ana kart arızaları. Kombi servisi arayınız.

Devir daim pompası bozulması ve tamiri gerektirmesi. Servis çağırınız.

Ntc ısı sensör arızaları. Teknik servis desteği alınız.

Fan motoru kilitlenme sorunu.

Hava prostatı takılı kalması, veya arızaları.

Bakımı yapılmamış kombi de doğabilecek arıza çeşitleri

Kombi gaz valfi yanması, yıpranması gibi tüm genel problemler ne sıcak su ne de kalorifer ısınmasını gerçekleştirmez ve kombi çalışmaz.

Kombi cihazların rutin kontrolleri diğer hizmetleri için her yardımcı olacak ekibimiz müşteri odaklıdırKombinizin bakımı konusunda destek alabileceğiniz seçeneklerle her yanınızdayız Kısa süre içerisinde yaptıracağınız kombi bakımı sayesinde kombinizi uzun yıllar kullanabileceksiniz

Her türlü model kombi cihazları petek temizleme konusunda profesyonel elemanlarımız tüm sorunlarda hemen müdahale etmektedir

Kombinizde oluşan arızayı tespit için öncelikle çalışma gerçekleştirecek Ardından kombi arızasına neden problemi ortadan kaldıracaktır oluşturan olması durumunda müşteri alındıktan sonra işleme girecektir Değiştirilen her Kombi Servisi tarafından yıl garantilidir

Kombi cihazları konusunda kısa sürede durumlarda her iyi çözümü sağlayan kombi servisimiz gün size destek verecek şekilde çalışmaktadır

İstanbul’da elektriklerin sürekli olarak kesilmesi kombinin elektrik kesintilerinden etkilenmesi neticesinde kombi arızalarına neden olabilirKombinizde oluşması durumunda kombi servisimizi arayarak oluşturabilirsiniz oluşturmanız durumunda kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gidecektir

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Kış içerisinde meydana gelen bir arızada kombi servisi olarak oluşturduğunuzda uzman nöbetçi kombi servisimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelecektirKombinizi kış aylarına hazırlamak için mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız Kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombinizin ömrünü uzatmış olacaksınız zamanda ısı probleminizi ortadan kaldırıp verimli bir ısı elde etmiş olacaksınız Servisini tercih ederseniz her ekonomik kaliteli şekilde hizmet alırsınız yaşamazsınız Kombinizde karşılaştığınız farklı sorunlar için destek alabileceğiniz gibi kombinizden verimli bir şekilde yararlanmak içinde kombi bakımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz Kombi Servisimizde çalışan personellerimiz güler yüzlü her karşılaştığınız problemi çözmeye çalışan sizin memnuniyet içerisinde olmanızı isteyen kişilerden oluşmaktadırKombi Servisimizi arayarak kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız eğer aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz merkezi numaramız 0216 376 376 no’dan hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak kombinizin arızalanması durumunda iyi bir kombi servisi çalışmak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet isterseniz kombi servisimiz gün faaliyet göstermektedir Tüm kombi markaları modelleri için teknik servis elemanlarımızın görev yaptığı kaliteli hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadırlarKombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe semtlerine kombi servisi kombi bakımı petek temizleme gibi hizmetler vermektedir Kombi Servisimiz kombinizde hiç ummadığınız meydana gelebilecek arızalar için sizlere hızlı bir şekilde çözüm üretmekte probleminizi ortadan kaldırmaktadır Kombinizin arızalanması durumunda kombi servisimizin merkezini arayarak oluşturmalısınızArdından kombi servisimiz teknik servis personellerimizi belirttiğiniz adrese yönlendirmektedir işlemin ardından öncelikle kombinizde oluşan problemin parçadan kaynaklandığı tespiti yapılmakta ardındanda kombinizde oluşan arızanın meydana geldiği yer kombi servisimiz tarafından edilmektedir işlemi aşamasında değişimi gerçekleştirilmesi için kombi sahibinden alındıktan sonra işleme başlanılmaktadır Her değiştirdiğimiz kombi parçası kombi servisimiz tarafından yıl garantilenmektedir Kombinizde meydana gelmesi durumunda hizmet istediğinizde size hizmet vermek isteyen teknik personellerimiz her kolay çözümleri ekonomik bir şekilde size hizmet sağlayacaktırKombi servisi olarak Merkez Kombi Servisi İstanbul’un önemli kombi servisleri arasında yer almaktadır İstanbul’un anadolu yakasındaki tüm ilçelere semtlere hizmet veren teknik servis elemanlarımız yaşamanıza neden olacak şekilde kombi servisi hizmetimizi gerçekleştirmektedirKombinizde oluşan arızanın büyük olması durumunda kombinin değiştirilmesini tavsiye ediyor gerekli çalışmayı önerileri sunuyoruz

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize ekonomik seçenekler sunarak ailenizin kombi servisi olmayı hedeflemekteyizKombi servis elemanlarımız hizmeti vermektedir detaylı bilgiler için aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz Kombi Servisi merkezi numaramız 0216 376 376 no’dan hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz Servisi olarak sizler değerli müşterimize kombi bakımları petek temizliği gibi pek çok konularda hizmet sunmaktayız Kombi cihazında unutulmaması gereken önemli unsur kombinin insan hayatında önemli bir yer kapladığıdır gibi sebeplerle hemen her evdeki kombiniz sadece yaptığında bir ile karşılaşıldığında kombi servisine başvurmaktan çok belli aralıklarla kombinizin düzenli bir şekilde bakımlarını gerçekleştirmenizdir Merkez Kombi Servisi olarak kombi servisi alanında size konuda yardımcı olmak için çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz Siz değerli müşterimiz kombi arızası kombi bakımı petek temizleme gibi hizmetler için merkezimizi arayarak bizden hizmet alabilir veya aklınıza takılan soru ise bilgi alabilirsiniz

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Petek temizleme servisi olarak sizlere yılların verdiği hızı kaliteyi sunarak hizmet vermekteyiz Sizlere sunduğumuz petek temizleme hizmetinde bütçenizi sarsmadan kolaylıkla ödeyebileceğiniz fiyatlar aracılığı ile hizmet sunuyoruz Eğer siz kombiniz için hem kaliteli hem güvenilir hem ekonomik kombi servisi istiyor kombinizin onarım işlemlerini gerçekleştirmek için kombi servisimizin merkezini arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz Kombi cihazınızda meydana geldiğinde kombi tamiri konusunda kombi merkezimize bırakmanız gerekmektedir Kombi arızanız genellikle kombi bakımı yaptırılmadığı için bakımsızlıktan kaynaklanmaktadırHalbuki kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombi arızanız meydana gelmeyecek kombinizin ömrü uzayacaktır zamanda evinizde oluşan sıcaklık verimli alacak kalitesi artacaktır Kombi bakımının ardından doğalgaz faturanızı incelediğinizde ise faturada düşüş olduğunu gözlemleyeceksiniz Kombi arızası meydana geldiğinde arızanın ilk tespitinin ardından eğer değiştirilmesi gerekmekteyse kombi servisi müşterisinden alınmakta ardından değişim işlemi gerçekleştirilmektedir değişimi gerçekleştirildiğinde her değiştirilen parçanın yıl garantisi Kombi Servisi tarafından sağlanmaktadır kombi servis hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz Servisi merkezi numaramız 0216 376 376 hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Kombi cihazınızın kombi bakımını yaptırmanız özellikle kış aylarında arızaların meydana gelmesini engeller Beklenmedik arızalara temkinli olmanın iyi yolu düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmaktır Kombi Servisi kombi bakımı kombi arızası durumlarında kombi servisimizi tercih edebilirsiniz Kısa süre içerisinde arızanın giderilme çalışması kombi bakımı gibi konularda kısa süre içerisinde işleminizi gerçekleştirecektir Kombiniz bir şekilde arızalanması durumunda kombi servisimizin merkezini arayıp oluştırmalısınız işleminin ardından uzman kombi servisimiz hızlı bir şekilde hareket ederek belirttiğiniz adres’te olacaktır Kombi arızalarında ilk tespit işlemi gerçekleştirilir ardından kombi işlemi gerçekleştirilir aşamada kombi cihazınızın elektronik mekanik parçasının değiştirilmesi gerekiyor ise müşteri işleminin ardından değişimi gerçekleştirilirDeğiştirilen her Merkez Kombi Servisi tarafından yıl garanti kapsamındadır

İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe semtlerine genişletmiş bir kombi servisidirKombi’nin ilçe ilçe kullanımının hızlı bir şekilde artması ile birlikte kombi servisimizdeki personel sayısı hızla artmıştır

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

durumlarda kombi kullanısına yardımcı olmaktadırKombiniz bir şekilde arızalanması kombiniz kışın ortasında aniden arızalanması gibi durumlar ile karşılaşmanızda kombi servisimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz noktaya kombi servisini göndermektedirKarşılaştığınız arızayı hızlı kolay bir şekilde çözmektedir Kombi servisimiz kombi tamiri kombi bakımları konusunda oldukça uzmandır Kombi Servisi olarak verdiğimiz kombi tamiri kombi bakımları konusunda firmamızın fiyat politikası oldukça uygundur Kombi cihazınız meydana gelen arızaların önüne geçmek için mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınızKombi bakımı zamanda kombinizin ömrünü uzatacak zamanda kombinizin verimli bir şekilde yanarak evinizin ısıttığına olacaksınızKombi servisimizden kombi bakımı kombi arızaları konusunda yardım istiyor iseniz eğer aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz merkezi numaramız 0216 376 376 no’dan hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet gösteren kombi servisidir

Doğalgazın İstanbul’un Anadolu yakasında kullanımın artmaya başlanması neredeyse bütün evlerde kombi kullanılmaya başlanmıştır Kombi cihazlarının hem ekonomik olmasıyla hem konforlu bir ürün olmasıyla nedeniyle kullanılmaktadır Kombi cihazlarının hem bakımlarında hem meydana geldiğinde Kombi servisimiz kısa zamanda karşılaştığınız sorunu ortadan kaldırmaktadır Kombi cihazınız verdiğinde arızanın kısa zamanda gerekmektedir Eğer hızlı bir şekilde onarılmaz evinizin ısınması sıcak temini konusunda ciddi sorunlar yaşamasına neden olmaktadır Kombinizin arızası durumunda kombi servisimiz uzman ekibimiz aracılığı ile kombinizdeki sorunun tespitini işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir Kombi cihazları düzenli periyodik zamanlar bakımı yapılması gerekmektedirKombinizde gerçekleştirilen bakımla kombilerin verimli bir şekilde çalışacaktır Kombi cihazında meydana gelebilecek arızalar belirlenerek ileride ciddi sorunlar oluşmaması için arızanın hemen onarılması için çalışma yapılacaktır sayede büyük masraflarından kurtulmuş olursunuz nedenle Servisine düzenli aralıklarla mutlaka kombi bakımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir

AİRFEL ŞİLE YAYLALI KOMBİ SERVİSİ

Kombi cihazları arızalanma aşamasına geçmeden önce ipuçlarıyla kendini gösterebilmektedir belirtileri göz etmeniz durumunda kombinizin zamanda ciddi arızalar vermesine sebep olacaktır çok ciddi masrafları anlamına gelmektedir Erken ederek kombi servisimiz aracılığı ile onarımını yaptırdığınız arızanın masrafı düşük olacaktır ekonomik anlamda size sağlayacağınız anlamına gelecektir Evinizde kombi cihazınızdan doğalgazdan yüksek seviyelerde verimli çalışmasını istiyorsanız kombi petek teimizliğini düzenli aralıklarla yaptırmanız gerekmektedir Siz değerli müşterimiz kombi peteklerin içinde biriken kirlerin temizlenmesini sağlayarak çok verimli bir şekilde tesisatınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz detaylı bilgiler için merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz Servisi merkezi numaramız 0216 376 376 hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

 

Call Now ButtonŞİLE AİRFEL YETKİLİ SERVİSİ